باقلوا و شیرینی‌های سنتی و مدرن قزوین

باقلوا و شیرینی‌های سنتی و مدرن قزوین

وزن هر شیرینی چقدر است؟

شیرینی‌های "شیرینی سنتی رضا" چون اکثرا شیرینی سنتی هستند و با بسته‌های متنوع کادویی و صادراتی ارائه شده‌اند، به صورت بسته‌بندی به فروش می‌رسند، نه کیلویی! وزن حدودی بعضی شیرینی‌ها با اختلاف 50 گرم(بیشتر یا کمتر) درج شده است که می توانید در خلاصه توضیحات هر محصول ملاحظه کنید. اما توجه داشته باشید که وزن بسته بندی‌ها چه از نوع مقوایی باشد و چه طلقی و فریزری، آنقدر کم است که تغییر محسوسی در وزن شیرینی ایجاد نمی‌کند.

چرا بعضی شیرینی‌ها مثل باقلوا، به شهرستان ارسال نمی‌شود؟

شیرینی‌هایی که بافت ترد و شکننده دارند، یا مثل باقلوا و کیک شربتی، بافتی بسیار نرم دارند، نیاز به شرایط حمل و نقل ویژه (در محیط خنک) دارند و در صورت ارسال از طریق پست یا سایر روش‌های حمل بار مناطق بین شهری، احتمال آسیب‌دیدگی در آنها بالا است. و چون اولویت ما در درجه اول رضایت شما مشتریان عزیز است، ارسال این شیرینی‌ها به شهرستان‌ها را غیرفعال کرده ایم.

شیرینی های شهرستان را چطور سفارش دهم؟

راحت‌ترین راه برای سفارش شیرینی‌های شهرستان، مراجعه به صفحه "شیرینی های ویژه شهرستان" است که با منوی"ویژه شهرستان" در سایت مشخص شده است. در صورتی که مستقیما وارد صفحه محصول خاصی شده اید، به بخش "ارسال" در جدول آن محصول توجه کنید. در این جدول در صورتی که مقابل عبارت "ارسال به"، شهرستان‌ها درج شده باشد، آن شیرینی قابلیت ارسال به شهرستان را دارد.

فرق آدرس حمل و نقل با آدرس صورتحساب چیست؟

آدرس صورتحساب بخشی الزامی و آدرس حمل و نقل تا زمانیکه قصد تغییر آدرس نداشته باشید، اختیاری است. به این معنی که اگر دفعه اول است که در سایت سفارش ثبت می‌کنید، آدرسی که در بخش صورتحساب وارد کرده‌اید، به عنوان آدرس حمل و نقل شما نیز درنظر گرفته خواهد شد. و این آدرس همواره در پروفایل شما ذخیره می‌شود. زمانیکه قصد داشته باشید، سفارش را برای آدرسی غیر از آدرس صورتحساب خود ارسال کنید، در بخش حمل و نقل آدرس جدید را ثبت نمایید. تا آدرس مقصد سفارش شما در سیستم دریافت سفارشات ما تغییر کند.

زمان ثبت سفارش خطای" هیچ گزینه ارسالی در دسترس نیست..." را دریافت میکنم در حالیکه آدرسم را به درستی وارد کرده‌ام.

این خطا به دلایل زیر رخ میدهد: 1. عدم انتخاب صحیح شیرنی ها:در صورتیکه ساکن شهرستان هستید، لطفا دقت کنید که لیست شیرینی های انتخابی شما فقط از بخش شیرینی های ویژه شهرستان انتخاب شده باشند. 2. 2.عدم وارد کردن آدرس: لطفاً در این حات آدرس خود را یکبار دیگر بررسی کنید.

سفارشات مخصوص تهران به چه صورت ارسال می‌شوند؟

سفارشات مخصوص شهر تهران (مناطق 22 گانه تهران)، از طریق ماشین‌های حمل بار "شیرینی سنتی رضا" و در شرایط کاملاً ایمن ارسال می‌شوند. به این ترتیب که ابتدا سفارشات شما از کارگاه قزوین خارج شده و به دفتر پخش ما در تهران می‌رسند. سپس از آنجا طبق آدرس‌های دریافتی، برایتان ارسال خواهند شدند.

من در استان تهران زندگی میکنم. آیا امکان سفارش شیرینی‌های تهران را دارم؟

ماشین‌های حمل بار شیرینی سنتی رضا تنها سفارشات داخل شهر تهران (مناطق 22 گانه تهران) را ارسال می‌کنند. و برای سایر مناطق، سفارشات شما از طریق پست یا پیک بین شهری ارسال خواهد شد. بنابراین شرایط سفارش و ارسال به سایر شهرهای استان تهران، همانند شهرستان‌های سایر استان‌ها خواهد بود.

سایر شهرهای استان تهران در لیست سفارشات وجود ندارند.چطور سفارش بدهم؟

برای سفارش شیرینی به سایر شهرهای استان تهران می توانید از طریق یکی از شبکه های اجتماعی ما( واتساپ، تلگرام یا ایتا)، سفارش خود را ثبت نمایید.

سفارشات چند روزه می‌رسند؟

اگر ساکن تهران هستید، سفارشات بین 24 ساعت تا 48 ساعت کاری بعد از ثبت سفارش به دستتان خواهد رسید. به این ترتیب که اگر تا قبل از ساعت 12 ظهر سفارشتان را ثبت کنید، سفارش 24 ساعت بعد به دستتان خواهد رسید. و اگر بعد از ساعت 12 ظهر ثبت کنید، سفارش 48 ساعت بعد ارسال خواهد شد. دقت کنید که روزهای کاری محاسبه نخواهند شد. شما می‌توانید زمان دریافت سفارش خود را از طریق "جدول زمان تحویل" در زمان ثبت سفارش تعیین کنید. در صورتیکه ساکن شهرستان هستید، سفارشات حداقل 4 روز بعد از ثبت سفارش شما ارسال خواهند شد.
سبد خرید
اسکرول به بالا